173 föremål
Sideboard, 1960-tal.
3d 10 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Pall, 1900-tal.
3d 10 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
3d 12 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
3d 12 tim
4 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
2d 9 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
2d 9 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
2d 9 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Puderstol, 1700-tal.
2d 9 tim
Puderstol, 1700-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
2d 9 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
2d 10 tim
Soffa, R.O.O.M.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hylla, 1900-tal.
2d 10 tim
Hylla, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish Modern, 1940-tal.
2d 10 tim
20 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
2d 11 tim
Eldskärm, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
2d 11 tim
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
2d 11 tim
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
2d 12 tim
Skänk, omkring år 1900.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
2d 12 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
2d 12 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
2d 12 tim
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
1d 8 tim
3 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
9 tim 57m
Matbord, England, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bord, 1900-talets slut/2000-talets början.
12 tim 45m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 1900-talets mitt.
12 tim 55m
Bord, 1900-talets mitt.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK