253 föremål
Vitrinskåp, samtida.
1d 23 tim
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bord, ett par, 1800-tal.
1d 23 tim
Bord, ett par, 1800-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
2d
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
2d
Soffbord, 1940/50-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokskåp, Nyrokoko omkring 1900.
2d 1 tim
650 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
2d 1 tim
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
2d 1 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1900-tal.
2d 2 tim
Byrå, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
2d 2 tim
Skåp 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
22 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
22 tim 2m
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
22 tim 28m
Eldskärm, omkring 1900.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
1 tim 30m
38 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Skåp, rokoko, 1700-tal,
1 tim 36m
Skåp, rokoko, 1700-tal,
600 SEK
Utropspris
5 000 SEK