Möbler

258 föremål
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
19 tim 11m
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
19 tim 49m
1 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
20 tim 3m
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
20 tim 15m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
20 tim 21m
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
20 tim 27m
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, Frigerio, Italien.
20 tim 37m
Soffa, Frigerio, Italien.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
20 tim 39m
Soffbord, 1960-/70-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, barockstil, 1940-tal.
22 tim 17m
Soffa, barockstil, 1940-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord sent 1900-tal.
22 tim 45m
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
23 tim 21m
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
1d 19 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
1d 19 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
1d 19 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
1d 20 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
1d 20 tim
Matbord, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla, 1940/50-tal.
1d 20 tim
Bokhylla, 1940/50-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
1d 20 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
2 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
1d 20 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
1d 20 tim
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
1d 21 tim
Matbord, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
1d 21 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, "Bianca", Melimeli.
1d 21 tim
Soffa, "Bianca", Melimeli.
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Lådfack, 1800-tal.
1d 21 tim
Lådfack, 1800-tal.
1 900 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bänk, Kina.
1d 22 tim
Bänk, Kina.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
1d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 2000-tal.
1d 23 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, samtida.
2d 15 tim
Soffbord, samtida.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Alvar Aalto, bord, modell 90 A, Artek.
2d 15 tim
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, omkring 1900.
2d 16 tim
Spegel, omkring 1900.
1 977 SEK
Utropspris
2 500 SEK