Möbler

262 föremål
Yngve Ekström, fåtölj, "Lamino", Swedese.
1m 3s
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, 1900-tal.
3m 3s
Byrå, 1900-tal.
1 750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
5m 3s
Skåp 1900-talets mitt.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
19 tim 59m
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
20 tim 37m
1 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
20 tim 51m
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
21 tim 3m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
21 tim 9m
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
21 tim 15m
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, Frigerio, Italien.
21 tim 25m
Soffa, Frigerio, Italien.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
21 tim 27m
Soffbord, 1960-/70-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, barockstil, 1940-tal.
23 tim 5m
Soffa, barockstil, 1940-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord sent 1900-tal.
23 tim 33m
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
1d
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
1d 20 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
1d 20 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
1d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
1d 20 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
1d 21 tim
Matbord, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla, 1940/50-tal.
1d 21 tim
Bokhylla, 1940/50-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
1d 21 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
2 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
1d 21 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
1d 21 tim
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
1d 21 tim
Matbord, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
1d 22 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, "Bianca", Melimeli.
1d 22 tim
Soffa, "Bianca", Melimeli.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Lådfack, 1800-tal.
1d 22 tim
Lådfack, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bänk, Kina.
1d 23 tim
Bänk, Kina.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
1d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 2000-tal.
1d 23 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, samtida.
2d 16 tim
Soffbord, samtida.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK