Möbler

38 föremål
Byrå, 1800-tal.
16 tim 4m
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
5d 18 tim
Byrå, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
6d 20 tim
Byrå, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1930/40-tal.
5d 20 tim
Byrå, 1930/40-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
3d 13 tim
2 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
2d 14 tim
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
5d 21 tim
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
7d 17 tim
Skänk, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
7d 17 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Sekretär, 17/1800-tal,
5d 18 tim
Sekretär, 17/1800-tal,
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp,
5d 18 tim
Skåp,
1 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
5d 17 tim
Skänk, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
18 tim 38m
Sideboard, 1960-tal.
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
1d 17 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
1d 17 tim
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK