Möbler

147 föremål
Spegel, barockstil, Sydeuropa, 1900-tal.
15 tim 18m
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
4d 18 tim
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Pall, 1900-tal.
3d 17 tim
Pall, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, omkring 1900.
3d 18 tim
Byrå, omkring 1900.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord sent 1900-tal.
4d 20 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
3d 18 tim
Lampbord, 1900-talets början.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
3d 21 tim
Skåp 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, ett par, 1800-tal.
3d 18 tim
Bord, ett par, 1800-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1900-tal.
3d 21 tim
Byrå, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
17 tim 36m
Skåp, senbarock, 1700-tal.
5 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
17 tim 24m
Skänk, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bockbord, 1800-tal.
14 tim 23m
Bockbord, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
1d 16 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
1d 20 tim
38 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
5d 18 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, rokoko, 1700-tal,
1d 20 tim
Skåp, rokoko, 1700-tal,
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
5d 18 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
4d 18 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lådfack, 1800-tal.
5d 19 tim
Lådfack, 1800-tal.
550 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
5d 17 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
1d 17 tim
4 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
5d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
2d 17 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK