Möbler

167 föremål
Åke Nilsson, soffa, "Roma", Dux 1970-tal.
5d 11 tim
1 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Matbord, 1800-tal.
6d 12 tim
Matbord, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
7d 10 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
5d 10 tim
Byrå, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Golvkandelaber, 1800-tal.
4d 11 tim
Golvkandelaber, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
2d 6 tim
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sekretär, 17/1800-tal,
5d 10 tim
Sekretär, 17/1800-tal,
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
4d 11 tim
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
5d 10 tim
Skänk, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
1d 10 tim
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Pelare/ kolonner, ett par, 1900-tal.
9 tim 45m
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sängbord, ett par, samtida.
5d 10 tim
Sängbord, ett par, samtida.
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
6d 12 tim
Byrå, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
6d 9 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp Barockstil 1800-tal.
4d 13 tim
Skåp Barockstil 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
8 tim 49m
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
2d 8 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
7d 9 tim
Skänk, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft.
4d 12 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
6d 11 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
5d 12 tim
Matbord, England, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
4d 10 tim
Spegel, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
8 tim 31m
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets mitt.
10 tim 11m
Boksnurra, 1900-talets mitt.
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
12 tim 9m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK