Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285

Möbler

316 föremål
Spegel, Sverige, 1930-tal.
21 tim 37m
Spegel, Sverige, 1930-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sittpuff, troligen Molteni, samtida.
1d 20 tim
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
2d 19 tim
Sideboard, 1960-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, Fröseke, 1940-tal.
2d 19 tim
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, funkis, 1930/40-tal.
2d 19 tim
Spegel, funkis, 1930/40-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1940-tal.
2d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
2d 20 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
2d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, sent 1700-tal, Sengustaviansk.
2d 20 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, tenn, Sverige, 1920/30-tal.
2d 20 tim
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sekretär, 17/1800-tal,
2d 21 tim
Sekretär, 17/1800-tal,
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
2d 22 tim
Skänk, tidigt 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Karmstolar, ett par Kina omkring 1900.
2d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
2d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord troligen Italien sent 1800-tal.
2d 23 tim
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Stolar, 4 st, Farstrup, Danmark 1960-tal.
2d 23 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
3d 12 tim
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, gustaviansk stil, 1800-tal.
3d 14 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK