251 föremål
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
3d 20 tim
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
5d
Slagbord, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
5d 1 tim
Spegel, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvkandelaber, 1800-tal.
5d 1 tim
Golvkandelaber, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
5d 2 tim
1 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
5d 2 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft.
5d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
5d 3 tim
Tidningsställ, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Børge Mogensen, Stolar 2 st BM 87.
5d 3 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-tal.
5d 4 tim
Bord, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK