Möbler

74 föremål
Bänk/ Bord, 1960-tal.
3d 4 tim
Bänk/ Bord, 1960-tal.
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bord, 1900-tal.
4d 2 tim
Bord, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, jugend, 1900-talets början.
2d 3 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
3d 7 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
1d 3 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, samtida.
5d 7 tim
Soffbord, samtida.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
3d 5 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
4d 3 tim
Matbord, 1960-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1960 -tal.
5d 4 tim
Matbord, 1960 -tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
1d 4 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
4d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
1d 3 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
5d 2 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
4d 2 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Altarbord, Kina, Qingdynastin, 1800-tal.
6d
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
1d 4 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK