Skapa en trivsam atmosfär med rätt belysning

56 föremål
Väggljusstake, 1900-tal.
6d 4 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
38m 52s
1 850 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
2d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
6d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
6d
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljusstakar, ett par, 1900-tal.
46m 52s
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lyktor, ett par, Louis XV-stil, omkring år 1900.
1 tim 36m
10 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK