Skapa en trivsam atmosfär med rätt belysning

53 föremål
Taklampa, 1920/30-tal.
2d 20 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jonas Rooth, ljuskrona, Kivik, 1997.
1d 17 tim
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
1d 15 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Italien, 1960-tal.
19 tim 47m
Taklampa, Italien, 1960-tal.
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Takkrona, 1900-talets början.
19 tim 17m
Takkrona, 1900-talets början.
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK