1167 föremål
Taklampa, 1950/60-tal.
6d 20 tim
Taklampa, 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Lådfack, tidigt 1900-tal.
6d 20 tim
Lådfack, tidigt 1900-tal.
700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
6d 20 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taburett, gustaviansk stil, 1800-tal.
6d 20 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Piedestaler, ett par, 1900-talets andra hälft.
6d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Alf Lindberg, Träd i vind.
6d 20 tim
Alf Lindberg, Träd i vind.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Kelim, ca 391 x 317 cm.
6d 18 tim
300 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Matta, Bakhtiari, ca 305 x 210 cm.
6d 18 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jean Fautrier, Liggande modell.
6d 18 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK