Möbler

182 föremål
Vitrinskåp, 1700-tal.
8d
Vitrinskåp, 1700-tal.
2 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Barskåp, 1900-talets mitt.
8d
Barskåp, 1900-talets mitt.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
8d
Spegel, Sverige, 1930-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
6d 21 tim
Byrå, 1800-tal.
5 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
5d 20 tim
Matbord, 1950/60-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 1950-tal.
5d 20 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, omkring 1900.
5d 19 tim
Spegel, omkring 1900.
1 501 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lådfack, 1800-tal.
5d
Lådfack, 1800-tal.
650 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, Swedish Modern, 1930/40-tal.
5d
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, "Bianca", Melimeli.
5d
Soffa, "Bianca", Melimeli.
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
4d 23 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
4d 23 tim
Matbord, 1950/60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
4d 23 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
4d 23 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
4d 23 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bokhylla, 1940/50-tal.
4d 23 tim
Bokhylla, 1940/50-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1960-tal.
4d 22 tim
Matbord, 1960-tal.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
4d 22 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK