Skapa en trivsam atmosfär med rätt belysning

90 föremål
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
5d 15 tim
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
4d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
3d 18 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
2d 18 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
2d 16 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 15 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Jonas Rooth, ljuskrona, Kivik, 1997.
1d 13 tim
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
1d 11 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Italien, 1960-tal.
15 tim 56m
Taklampa, Italien, 1960-tal.
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Takkrona, 1900-talets början.
15 tim 26m
Takkrona, 1900-talets början.
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Taklampa, 1940-tal.
14 tim 50m
Taklampa, 1940-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK