222 föremål
Bordslampa, omkring år 1900.
1 tim 20m
Bordslampa, omkring år 1900.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
5d 4 tim
1 100 SEK
Utropspris
7 500 SEK
Bordslampa 1940-tal.
4d
Bordslampa 1940-tal.
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
3d
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ljuskrona, 1900-talets andra hälft.
2 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvkandelaber, 1800-tal.
5d 3 tim
Golvkandelaber, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Takkrona, 1800-talets slut.
3 tim 16m
Takkrona, 1800-talets slut.
3 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK