Kan inte nå servern
 
222 föremål
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
5d 4 tim
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
7 500 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
1d 4 tim
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
1 tim 41m
Bordslampa, omkring år 1900.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
2d 23 tim
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa 1940-tal.
4d
Bordslampa 1940-tal.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
3d
Bordslampor, ett par, Bergboms.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.