Skapa en trivsam atmosfär med rätt belysning

225 föremål
Väggljusstake, 1900-tal.
16 tim 21m
Väggljusstake, 1900-tal.
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt,
13 tim 29m
Golvlampa, 1900-talets mitt,
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1960-tal.
12 tim 49m
Golvlampa, 1960-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, 1800-talets slut.
2d 13 tim
Takkrona, 1800-talets slut.
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
12 tim 17m
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
1d 13 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
5d 10 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Golvlampa, Luxus, 1900-talets slut.
12 tim 35m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
1d 11 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
1d 16 tim
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK