184 föremål
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
3d 3 tim
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
6d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Golvlampa, Luxus, 1900-talets slut.
2d
1 550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
1d 23 tim
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
3d
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, 1800-talets slut.
4d 1 tim
Takkrona, 1800-talets slut.
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Golvlampa, 1960-tal.
2d
Golvlampa, 1960-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt,
2d 1 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt,
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
3 tim 26m
1 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
2d 3 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK