Kan inte nå servern
 
219 föremål
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
14 tim 24m
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
4d 14 tim
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
7 500 SEK
Bordslampa, 1930-tal.
3d 8 tim
Bordslampa, 1930-tal.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
2d 10 tim
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Golvkandelaber, 1800-tal.
4d 13 tim
Golvkandelaber, 1800-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.