182 föremål
Bergboms, bordslampa, modell G-076, 1970-tal.
1d
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
5d 4 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
6d
Bordslampa, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
3d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggappliquer, ett par, rokokostil, omkring år 1900.
1d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
1 tim 13m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
4d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt,
4d 1 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt,
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
5d 1 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
2d 3 tim
1 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Golvlampa, 1960-tal.
4d
Golvlampa, 1960-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Georg Jensen, ljusstake, kaffekanna, vas.
1 tim 19m
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
4d 4 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
6d 1 tim
Vägglampa, 1950-60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
4d 23 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK