Skapa en trivsam atmosfär med rätt belysning

86 föremål
Taklampa, Italien, 1960-tal.
3d
Taklampa, Italien, 1960-tal.
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, Swedish Modern, Orrefors, 1940-tal.
6d 3 tim
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Takkrona, 1900-talets början.
3d
Takkrona, 1900-talets början.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bord med lampor. 1900-talets mitt.
1d
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, Frankrike, 1900-tal.
1d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, barockstil, Italien, 1900-tal.
2 tim 15m
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
4d
Taklampa, 1900-talets mitt.
400 EUR
Utropspris
600 EUR
Takkrona, 1900-talets andra hälft.
1d 1 tim
5 200 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Taklampa, 1940-tal.
2d 23 tim
Taklampa, 1940-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
3d 21 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
6d 3 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Swedish Grace, 1940-tal.
2d 23 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
7d 4 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK