225 föremål
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
1d 11 tim
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
7 tim 32m
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa, Luxus, 1900-talets slut.
7 tim 50m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1960-tal.
8 tim 4m
Golvlampa, 1960-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
8 tim 42m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt,
8 tim 44m
Golvlampa, 1900-talets mitt,
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
11 tim 36m
Väggljusstake, 1900-tal.
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK