Skapa en trivsam atmosfär med rätt belysning

90 föremål
Ljusstakar, ett par ,1900-talets första hälft.
5d 9 tim
1 069 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
5d 9 tim
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona/Takkrona sekelskiftet 1900.
5d 9 tim
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
4d 13 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
3d 13 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
2d 11 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
2d 13 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
1d 6 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jonas Rooth, ljuskrona, Kivik, 1997.
1d 8 tim
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 10 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Taklampa, Swedish Grace, 1940-tal.
9 tim 21m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1940-tal.
9 tim 35m
Taklampa, 1940-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, 1900-talets början.
10 tim 11m
Takkrona, 1900-talets början.
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Taklampa, Italien, 1960-tal.
10 tim 41m
Taklampa, Italien, 1960-tal.
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK