Skapa en trivsam atmosfär med rätt belysning

64 föremål
Golvlampa, 1900-talets mitt,
3d 2 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt,
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
3d 5 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, Luxus, 1900-talets slut.
3d 1 tim
1 550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
3d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
3d 1 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
5d 1 tim
Vägglampa, 1950-60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK