225 föremål
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
12 tim 16m
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
5d 10 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
1d 16 tim
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
1d 11 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Takkrona, 1800-talets slut.
2d 13 tim
Takkrona, 1800-talets slut.
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
13 tim 26m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK