Skapa en trivsam atmosfär med rätt belysning

225 föremål
Väggljusstake, 1900-tal.
1d 3 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt,
1d
Golvlampa, 1900-talets mitt,
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1960-tal.
23 tim 40m
Golvlampa, 1960-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, 1800-talets slut.
3d
Takkrona, 1800-talets slut.
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
23 tim 8m
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
2d
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
5d 21 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Golvlampa, Luxus, 1900-talets slut.
23 tim 26m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
1d 22 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
2d 2 tim
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
2d 22 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK