Skapa en trivsam atmosfär med rätt belysning

174 föremål
Takampel, alabaster, 1920-tal.
3d 19 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt,
2d 21 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt,
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
23 tim 31m
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
1d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
4d
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
1d
1 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
2d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
4d 20 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa Rokoko-stil modern tillverkning.
1d
650 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampor, 2 st, Miranda, 1900-talets senare del.
1d
500 SEK
Utropspris
1 800 SEK
Golvlampa, 1960-tal.
2d 21 tim
Golvlampa, 1960-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
3d
Väggljusstake, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
4d 21 tim
Vägglampa, 1950-60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
3d 21 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK