117 föremål
Bordslampa.
12 tim 25m
Bordslampa.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
2d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
6d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
8 tim 51m
1 850 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
6d 8 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK