40 föremål
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
1d 20 tim
19 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
1d 17 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien, fat, glas, Kosta Boda.
5d 21 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
2d 18 tim
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
3d 18 tim
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
2d 16 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Brozén, skulptur, Högbo, 2018.
2d 19 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK