Kan inte nå servern
 
31 föremål
Olle Brozén, skulptur, Högbo, 2018.
18 tim 2m
Olle Brozén, skulptur, Högbo, 2018.
Aktuellt bud
420 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
1d 17 tim
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
16 tim 50m
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.