35 föremål
Anna Ehrner, karaff med propp, Kosta Boda.
5d
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
4 tim 18m
21 600 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
1d 1 tim
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
1d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Brozén, skulptur, Högbo, 2018.
1d 3 tim
420 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
1 tim 30m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
2d 2 tim
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK