Kan inte nå servern
 
39 föremål
Taklampa, 1940-tal.
1d 17 tim
Taklampa, 1940-tal.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
3d 19 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Italien, 1960-tal.
1d 18 tim
Taklampa, Italien, 1960-tal.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
4d 21 tim
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
2d 14 tim
Bordslampor, ett par, Bergboms.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.