Kan inte nå servern
 
15 föremål
Skrivbord 1900-talets mitt.
16 tim 24m
Skrivbord 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.