15 föremål
Skåp  1900-talets mitt.
12 tim 16m
Skåp 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
1d 9 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
9 tim 36m
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
2d 9 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK