42 föremål
Soffa, 1900-talets andra hälft.
1d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
6d 1 tim
Soffa, R.O.O.M.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, "Claire", Bröderna Andersson, 2000-tal.
1d
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Åke Nilsson, soffa, "Roma", Dux 1970-tal.
5d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK