39 föremål
Soffa, 1900-talets andra hälft.
1d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Åke Nilsson, soffa, "Roma", Dux 1970-tal.
4d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
5d 20 tim
Soffa, R.O.O.M.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
7d 22 tim
5 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK