19 föremål
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
2d 10 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
3d 13 tim
Skåp 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
5d 10 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK