20 föremål
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
1d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, samtida.
2d
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
7d
Sideboard, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
4d
Sideboard, 1950/60-tal.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
2d 3 tim
Skåp 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
3d
Soffbord, 1960-/70-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK