Skapa en trivsam atmosfär med rätt belysning

38 föremål
Bordslampa 1940/50-tal.
12 tim 2m
Bordslampa 1940/50-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hans-Agne Jakobsson, taklampa Markaryd 1960-70-tal.
12 tim 25m
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa 1930/40-tal.
1d 12 tim
Bordslampa 1930/40-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordsgarnityr 3 dlr 1900-tal.
1d 13 tim
Bordsgarnityr 3 dlr 1900-tal.
3 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Taklampa 1940/50-tal.
1d 13 tim
Taklampa 1940/50-tal.
1 750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa 1950-tal.
1d 13 tim
Golvlampa 1950-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Golvlampa 1900-talets mitt.
1d 13 tim
Golvlampa 1900-talets mitt.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampa tidigt 1900-tal.
2d 13 tim
Vägglampa tidigt 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa 1940/50-tal.
2d 14 tim
Bordslampa 1940/50-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK