Konst

Föremål i fokus

8 föremål
JEAN POUGNY, akvarell/gouache, signerad.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
JODY MUSSOFF, krita signerad och daterad 87.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JAMES COIGNARD, olja på duk, signerad.
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
ALY BEN SALEM, olja på pannå, signerad.
2 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SVEND JOHANSEN, gouache, signerad.
800 SEK
Utropspris
4 000 SEK