Konst

Föremål i fokus

28 föremål
ARNE JONES, skulptur, aluminium, ej signerad.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
JOHN LUNDQVIST, skulptur, gips, signerad.
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FREDRIK FRISENDAHL, skulptur, brons, signerad.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MOTORCYKEL 1900-talets senare del.
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
CARIN NILSON, tillskriven, skulptur, brons.
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKULPTUR, möjligen medeltida.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK