Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Konst

Föremål i fokus

40 föremål
NILS OLSSON, skulptur, brons, signerad.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LISA LARSON, skulptur, brons, signerad.
15 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
LISA LARSON, mask, stengods, K-Studion, Gustavsberg.
3 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CARL ELDH, skulptur, brons, signerad.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MAKODE LINDE, ready-made, skulptur, signerad.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Olof Thorwald Ohlsson, relief, gips, signerad 1952.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Piedestal med byst 1900-talets början.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KONSOL 1900-talets andra hälft gips.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HENRY MUNYARADZI, skulpur, sten, signerad HENRY.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
KAWS, skulptur Medicom Toy Companion.
4 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK