Möbler

47 föremål
Hallmöbel, Funkis, 1930-tal.
1 tim 7m
Hallmöbel, Funkis, 1930-tal.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skulptur, snidad trähäst.
1 tim 39m
Skulptur, snidad trähäst.
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Tamburmajor 1900-talets första hälft.
4 tim 21m
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skiva, kalksten, sent 1700-tal, Gustaviansk.
20 tim 24m
1 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
22 tim 31m
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, tidigt 1900-tal.
1d 1 tim
Bänk, tidigt 1900-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn 1900-talets andra hälft.
1d 3 tim
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, 1970-80-tal.
3d 21 tim
Bänk, 1970-80-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Piedestal, gustaviansk stil, 1900-tal.
3d 22 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk rokokostil 1900-tal.
4d 3 tim
Bänk rokokostil 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Paraplyställ, 1900-talets första hälft.
4d 18 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ruth & Joanna, "Cara Ottoman", samtida.
4d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk 1970-tal.
4d 20 tim
Bänk 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bänkar ett par 1970-tal.
4d 21 tim
Bänkar ett par 1970-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hatthylla, 1900-talets mitt.
5d
Hatthylla, 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Säng, KA Roos, omkring år 2000.
5d 1 tim
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pall, 1950/60-tal.
5d 23 tim
Pall, 1950/60-tal.
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunilla Allard, serveringsvagn, "Cargo", Lammhults.
6d 1 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fotpall, Eilersen samtida.
7d 1 tim
Fotpall, Eilersen samtida.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Piedestaler, ett par, 1900-talets andra hälft.
7d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taburett, gustaviansk stil, 1800-tal.
7d 3 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

385. Nathalie Djurberg & Hans Berg, "The Brain Has Corridors - Rat Bride".
Utropspris
600 000 - 800 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK