Möbler

31 föremål
Golvspegel, nyrenässans, 1800-talets slut.
1d 11 tim
2 258 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Aksel Kjersgaard, spegel, Odder, Danmark, 1960-tal.
1d 13 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, omkring år 1900.
1d 13 tim
Spegel, omkring år 1900.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, sent 1800-tal.
1d 13 tim
Spegel, sent 1800-tal.
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Empire, 1820.
1d 14 tim
Spegel, Empire, 1820.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Roland Wilhelmsson, spegel, Ågesta, 1974.
1d 14 tim
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, barockstil, tidigt 1900-tal.
1d 14 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1940-tal.
1d 15 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, funkis, 1900-talets första hälft.
2d 13 tim
2 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, 1960/70-tal.
2d 20 tim
Spegel, 1960/70-tal.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1946.
2d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sminkbord,  1950/60-tal.
3d 17 tim
Sminkbord, 1950/60-tal.
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel 1940-tal.
6d 18 tim
Spegel 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK