Samlarföremål

Föremål i fokus

27 föremål
Dokument signerat av Bernadotte.
2d 2 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Erté, "Alcazar de Paris".
1 tim 33m
Erté, "Alcazar de Paris".
550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Affärsskylt 1900-talets mitt.
2 tim 29m
Affärsskylt 1900-talets mitt.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Curt Peters, "Gröna Lunds Tivoli".
1 tim 43m
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tubkikare, England, 1800-tal.
3d 3 tim
Tubkikare, England, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Isaac Grünewald, "Pommac".
6d
Isaac Grünewald, "Pommac".
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK