Samlarföremål

Föremål i fokus

27 föremål
Tubkikare, England, 1800-tal.
4d 7 tim
Tubkikare, England, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erté, "Alcazar de Paris".
1d 6 tim
Erté, "Alcazar de Paris".
550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Curt Peters, "Gröna Lunds Tivoli".
1d 6 tim
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kassaapparat, omkring år 1900.
6 tim 11m
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Affärsskylt 1900-talets mitt.
1d 7 tim
Affärsskylt 1900-talets mitt.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dokument signerat av Bernadotte.
3d 7 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

1038. Vas, guld. Kina/Centralasien 1100-1300-tal.
Utropspris
300 000 - 500 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
1 300 000

ditt bud
1 250 000

ditt bud
1 200 000

ditt bud
1 150 000

ditt bud
1 100 000

ditt bud
1 050 000

ditt bud
1 000 000

ditt bud
940 000

ditt bud
920 000

ditt bud
900 000

ditt bud
880 000

ditt bud
860 000

ditt bud
840 000

ditt bud
820 000

ditt bud
800 000

ditt bud
780 000

ditt bud
760 000

ditt bud
740 000

ditt bud
720 000

ditt bud
700 000

ditt bud
680 000

ditt bud
660 000

ditt bud
640 000

ditt bud
620 000

ditt bud
600 000

ditt bud
580 000

ditt bud
560 000

ditt bud
550 000

ditt bud
50 000

ditt bud
520 000

ditt bud
500 000

ditt bud
480 000

ditt bud
460 000

ditt bud
440 000

ditt bud
420 000

ditt bud
400 000

ditt bud
390 000

ditt bud
380 000

ditt bud
370 000

ditt bud
360 000

ditt bud
350 000

ditt bud
340 000

ditt bud
330 000

ditt bud
320 000

ditt bud
310 000

ditt bud
300 000

ditt bud
290 000

ditt bud
280 000

ditt bud
270 000

ditt bud
Aktuellt bud:
1 300 000 SEK