Samlarföremål

Föremål i fokus

27 föremål
Tubkikare, England, 1800-tal.
4d 7 tim
Tubkikare, England, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erté, "Alcazar de Paris".
1d 5 tim
Erté, "Alcazar de Paris".
550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Curt Peters, "Gröna Lunds Tivoli".
1d 5 tim
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Affärsskylt 1900-talets mitt.
1d 6 tim
Affärsskylt 1900-talets mitt.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dokument signerat av Bernadotte.
3d 6 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kassaapparat, omkring år 1900.
5 tim 21m
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

1070. Rökelsekar, porslin. Kina, sen Qingdynasti/tidigt 1900-tal.
Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
Budhistorik
8 500

ditt bud
8 000

ditt bud
7 500

ditt bud
7 000

ditt bud
6 500

ditt bud
6 000

ditt bud
5 500

ditt bud
5 000

ditt bud
4 500

ditt bud
Fair warning
Fair warning
4 000

ditt bud
3 500

ditt bud
Fair warning
Fair warning
Fair warning
3 000

ditt bud
2 800

ditt bud
Aktuellt bud:
8 500 SEK