1558 föremål
Madeleine Pyk, "I ateljén".
8d 7 tim
Madeleine Pyk, "I ateljén".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Peder Duke, "Blänket".
8d 7 tim
Peder Duke, "Blänket".
Inga bud
Utropspris
10 000 SEK
Burberry, väska.
8d 7 tim
Burberry, väska.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Antoni Tàpies, Untitled ur "Nocturn Matinal".
7d 4 tim
1 111 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Byrå 1940-tal.
7d 4 tim
Byrå 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Zevs, "Coca Cola".
7d 4 tim
Zevs, "Coca Cola".
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Carl Fredrik Reuterswärd, "Running game on red".
7d 4 tim
5 200 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Jules Schyl, porträtt.
7d 5 tim
Jules Schyl, porträtt.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Klockkedja, 14K guld.
9d 6 tim
Klockkedja, 14K guld.
Inga bud
Utropspris
2 800 EUR
Ali Munsterhjelm, "Aura å i Raunistula".
9d 6 tim
100 EUR
Utropspris
500 EUR
Helge Dahlman, "Havshamnen".
8d 6 tim
Helge Dahlman, "Havshamnen".
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Ali Munsterhjelm, Vy från södern.
8d 6 tim
100 EUR
Utropspris
400 EUR
Ali Munsterhjelm, Hamnvy.
7d 5 tim
Ali Munsterhjelm, Hamnvy.
100 EUR
Utropspris
600 EUR
Sängbord, ett par, funkis, 1930-tal.
7d 5 tim
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Ziegler Ariana, ca 310 x 208 cm.
7d 5 tim
3 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets slut.
7d 5 tim
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, orientalisk, ca 205 x 135 cm.
7d 6 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Brosch 18K guld med snäckskalscamé.
7d 6 tim
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skålar, 5 st, sterling silver.
7d 6 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK