Kan inte nå servern
 
909 föremål
Matta, Isfahan, part silk, ca 415 x 306 cm.
Aktuellt bud 
35 000 SEK
Utropspris 
80 000 SEK
Matta, Nain Part Silk, S.K 6LAA, 368 x 266 cm.
Aktuellt bud 
20 000 SEK
Utropspris 
80 000 SEK
Matta, Semiantik Bidjar, ca 447 x 337 cm.
Aktuellt bud 
15 000 SEK
Utropspris 
40 000 SEK
Bengt Orup, Olja på duk signerad.
Aktuellt bud 
21 000 SEK
Utropspris 
30 000 SEK
Matta, Figural Orientalisk, ca 415 x 342 cm.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris 
30 000 SEK
Bengt Orup, Olja på duk signerad.
Aktuellt bud 
23 000 SEK
Utropspris 
30 000 SEK
Gustav Rudberg, Olja på duk, signerad.
Aktuellt bud 
17 000 SEK
Utropspris 
28 000 SEK
Matta, Ziegler, design, ca 305 x 196 cm.
Aktuellt bud 
12 000 SEK
Utropspris 
25 000 SEK
Ian Rusth, olja på duk, signerad och daterad 1992.
Aktuellt bud 
10 000 SEK
Utropspris 
25 000 SEK
Arvid Knöppel, skulptur signerad patinerad brons.
Aktuellt bud 
10 005 SEK
Utropspris 
25 000 SEK
Pelle Åberg, olja på papp-pannå, signerad.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris 
20 000 SEK
Matta, Keshan, ca 400 x 311 cm.
Aktuellt bud 
5 500 SEK
Utropspris 
20 000 SEK
Matta, Agra, ca 362 x 264 cm.
Aktuellt bud 
4 500 SEK
Utropspris 
18 000 SEK
Ellen Trotzig, olja på duk, signerad.
Aktuellt bud 
18 500 SEK
Utropspris 
18 000 SEK
Matta, Mamluk, ca 368 x 276 cm.
Aktuellt bud 
4 000 SEK
Utropspris 
16 000 SEK
Matta, Agra, ca 372 x 278 cm.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris 
15 000 SEK
Matta, Ziegler design, ca 238 x 170 cm.
Aktuellt bud 
5 000 SEK
Utropspris 
15 000 SEK
Matta, Kashmar, ca 388 X 297 cm.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris 
15 000 SEK
Johan Ericson, olja på duk, signerad.
Aktuellt bud 
7 500 SEK
Utropspris 
15 000 SEK
ingegerd silow, matta, rölakan, ca 280 x 197 cm.
Aktuellt bud 
5 000 SEK
Utropspris 
15 000 SEK
Matta, Kelim, ca 420 x 320 cm.
Aktuellt bud 
6 000 SEK
Utropspris 
15 000 SEK
Örhängen med briljantslipade diamanter.
Aktuellt bud 
9 500 SEK
Utropspris 
15 000 SEK
Karin Parrow, olja på duk, signerad.
Aktuellt bud 
8 400 SEK
Utropspris 
15 000 SEK
Ring blomformad med briljantslipade diamanter.
Aktuellt bud 
5 000 SEK
Utropspris 
14 000 SEK
Gucci armband 18K guld.
Aktuellt bud 
8 100 SEK
Utropspris 
13 000 SEK
Matta, orientalisk, ca 229 x 164 cm.
Aktuellt bud 
2 500 SEK
Utropspris 
13 000 SEK
Omega, Seamaster Professional, armbandsur, 41 mm.
Aktuellt bud 
10 000 SEK
Utropspris 
13 000 SEK
Bruno Liljefors, akvarell, signerad.
Aktuellt bud 
11 700 SEK
Utropspris 
13 000 SEK
Modulsoffa, 1970-tal.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris 
12 000 SEK
Soffa, "Tiziano", Frigerio, Italien.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris 
12 000 SEK
Matta, Keshan, ca 350 X 256 cm.
Aktuellt bud 
4 000 SEK
Utropspris 
12 000 SEK
Matta, Jaipur, 10/10 quality, ca 278 x 187 cm.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris 
12 000 SEK
Matta, Nain, part silk, ca 303 X 201 cm.
Aktuellt bud 
9 200 SEK
Utropspris 
12 000 SEK