Kan inte nå servern
 
1094 föremål
Bengt Lindström, Gul och blå figur.
5d 23 tim
Bengt Lindström, Gul och blå figur.
Aktuellt bud
35 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Armband, 18K trefärgat guld, Italien.
4d 2 tim
Armband, 18K trefärgat guld, Italien.
Aktuellt bud
52 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Bengt Lindström, Grön figur med gula tänder.
4d 2 tim
Bengt Lindström, Grön figur med gula tänder.
Aktuellt bud
35 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Armband 18K guld, X-länk med stav.
2d 5 tim
Armband 18K guld, X-länk med stav.
Aktuellt bud
38 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Halskedja, 18K guld, doserad ärtlänk.
4d 2 tim
Halskedja, 18K guld, doserad ärtlänk.
Aktuellt bud
30 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Kristina Jansson, "Still Life Shrine".
2d 4 tim
Kristina Jansson, "Still Life Shrine".
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
5d 5 tim
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
9 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Staffan Hallström, Ryttarstrid.
5d 23 tim
Staffan Hallström, Ryttarstrid.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Åke Nilsson, soffa, "Roma", Dux 1970-tal.
2d 3 tim
Åke Nilsson, soffa, "Roma", Dux 1970-tal.
Aktuellt bud
12 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Stevie Dix, "Rebus 5".
6d 1 tim
Stevie Dix, "Rebus 5".
Aktuellt bud
17 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Sven X:et Erixson, Fiskmånglerska.
2d 4 tim
Sven X:et Erixson, Fiskmånglerska.
Aktuellt bud
11 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Johan Nobell, "The Feeder".
2d 4 tim
Johan Nobell, "The Feeder".
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
28 000 SEK
Armband 18K guld, pansarlänk.
3d 1 tim
Armband 18K guld, pansarlänk.
Aktuellt bud
18 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Jorma Puranen, ”Afterimage”, 2012.
3d 23 tim
Jorma Puranen, ”Afterimage”, 2012.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Inge Schiöler, Juni.
2d 4 tim
Inge Schiöler, Juni.
Aktuellt bud
13 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Rob Hann, "Amboy Road, California", 2011.
1d 4 tim
Rob Hann, "Amboy Road, California", 2011.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
3d 3 tim
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
13 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ylva Ceder, Interiör.
6d 1 tim
Ylva Ceder, Interiör.
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Sven X:et Erixson, Sparken.
6d
Sven X:et Erixson, Sparken.
Aktuellt bud
15 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Evert Lundquist, "Urna".
3d 1 tim
Evert Lundquist, "Urna".
Aktuellt bud
11 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Evert Lundquist, Stående man.
3d
Evert Lundquist, Stående man.
Aktuellt bud
6 900 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
5d 3 tim
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
Aktuellt bud
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Axel Sjöberg,  "Roslagslandskap".
6d
Axel Sjöberg, "Roslagslandskap".
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.