909 föremål
LIP, armbandsur, 33 mm.
2 980 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LIP, armbandsur, 33 mm.
5 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kelim, ca 175 X 128 cm.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, IKEA. 1980-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eterna, armbandsur, 34,5 mm.
11 501 SEK
Utropspris
2 500 SEK
David Teniers d.y, efter, olja på duk, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, skärp, storlek 80.
850 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hans Stoltenberg-Lerche, skulptur, signerad.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, ett par, funkis, 1930-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sybord, Gustaviansk stil, 1900-tal.
1 001 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Neonskyltar, 2 st, 1900-talets andra hälft.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skulptur, parian, Gustavsberg, omkring år 1900.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord med uppsats, Empirestil, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sybord, Gustaviansk stil, tidigt 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Peter Dahl, färglitografi, signerad 210/290.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hallmöbel, 2 delar, funkis, 1930-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Engelsk konstnär, olja på duk, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1950-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Svea Milton, olja på duk, signerad.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien och Horst Graf, skulptur, Boda Smide.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Afshar, ca 296 x 216 cm.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggspegel, Swedish grace, tenn. 1920-30-tal.
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, Gustaviansk 1800-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, Kina, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chloé, väska.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, Swedish Modern, 1940/50-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Shiraz, ca 283 x 200 cm.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, ett par, tidigt 1900-tal.
1 050 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta rölakan 1900-talets mitt signerad ca 164x119 cm.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Göran Wärff, skulptur/ljuslykta Kosta,
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Göran Wärff, skulptur/ljuslykta, Kosta.
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Koppar med fat, ett par, silver, 1800-tal.
2 160 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Toalettbord och spegel, 1960-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kelim Afghan, ca 229 X 131 cm.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Salongsbord, 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ett par örhängen 18K guld.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Nyrokoko, 1800-talets andra hälft.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karmstol, England, 1800-talets slut.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK