1728 föremål
Koffert, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Italien, 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Matta, kelim, ca 290 x 211 cm.
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
Sideboard sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK