1089 föremål
Ilon Wikland, I gungstolen.
2d 5 tim
Ilon Wikland, I gungstolen.
7 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Lådfack, 1800-tal.
1d 10 tim
Lådfack, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Christian Dior, clutch/ väska, vintage.
3d 7 tim
1 701 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
1d 9 tim
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sven Lidberg, Flanörer.
1d 10 tim
Sven Lidberg, Flanörer.
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Otto Hesselbom, Månsken.
8 tim 29m
Otto Hesselbom, Månsken.
3 650 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
12 tim 21m
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Axel Lind, Böljande hav.
4d 5 tim
Axel Lind, Böljande hav.
6 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
8 tim 35m
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Wilhelm von Gegerfelt, landskap.
3d 11 tim
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
3d 7 tim
Byrå, 1800-tal.
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
1d 9 tim
Matbord, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Valter Gibson, Utan titel.
4d 6 tim
Valter Gibson, Utan titel.
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
11 tim 11m
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
17 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
11 tim 33m
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK