1736 föremål
Inger Hammarstedt, fotografi.
5 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Skulptur, ostform, allmoge, samt skål.
4 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Rigards, solglasögon.
3 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Ytterfoder, samtida produktion.
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Klappstolar, 5 stycken.
7 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Linda Farrow, glasögon.
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Balja, zink.
4 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Ytterfoder, ett par, samtida produktion.
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Arkivskåp, 1900-tal.
8 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vägghylla, samtida produktion.
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Axel Olson, olja på duk, signerad.
8 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK