1089 föremål
Ilon Wikland, I gungstolen.
2d 10 tim
Ilon Wikland, I gungstolen.
7 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Lådfack, 1800-tal.
1d 16 tim
Lådfack, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
1d 15 tim
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sven Lidberg, Flanörer.
1d 15 tim
Sven Lidberg, Flanörer.
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
18 tim 15m
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Christian Dior, clutch/ väska, vintage.
3d 13 tim
1 601 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Otto Hesselbom, Månsken.
14 tim 23m
Otto Hesselbom, Månsken.
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Axel Lind, Böljande hav.
4d 11 tim
Axel Lind, Böljande hav.
6 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
14 tim 29m
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1800-tal.
3d 13 tim
Byrå, 1800-tal.
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
1d 15 tim
Matbord, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Wilhelm von Gegerfelt, landskap.
3d 17 tim
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
17 tim 5m
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
17 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Valter Gibson, Utan titel.
4d 12 tim
Valter Gibson, Utan titel.
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
17 tim 27m
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK